המטפלות/ים במרכז

עמית בשן – דיקור סיני

עמית ברגמן - מטפלת ברפואה סינית

 

בוגרת וחברה בסגל ההוראה של התוכנית לרפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית.
מתמחה בטיפול בנשים, ליווי הריון ולידה.

הטיפול ברפואה הסינית מסייע לגוף להגיע לאיזון. על ידו מתאפשרת התמודדות טבעית עם גורמי מחלה. על ידי דיקור וצמחי מרפא ניתן להניע חסימות ו/או לחזק את הגוף כאשר הוא חלש. לנקודות הדיקור יכולת להשפיע על מערכות הגוף ולסייע להן לתפקד באופן האופטימאלי. בטיפול יש נגיעה בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים המתלווים אליה, כך שהגוף והנפש יכולים להתרפא בד בבד.

בחירת הטיפול נעשית בהתאמה אישית למטופל ולאחר תשאול מעמיק. האבחנה נעשית על ידי בדיקת הדופק והלשון, תוך התייחסות למופע ולסימפטומים איתם הגיע המטופל.

הטיפול מתאים למגוון מצבים:
בעיות פריון, איזון הורמונאלי ותסמיני גיל המעבר, הסדרת מחזור, מיגרנות, בעיות בבלוטת התריס, קשיים במערכת העיכול, בעיות פרקים ואורטופדיה, מחלות אוטואימוניות, בעיות עור ונשימה, חיזוק מערכת חיסון, בעיות שינה, מתחים, חרדה ועוד.

מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים. מוסמכת בית הספר לפילאטיס "דרור רז" וסטודיו Balansis' & Shiris'.

עולם הרפואה הסינית והתנועה הולכים זה לצד זה מאז ומעולם. החיים הינם תנועה אינסופית, המתרחשת מסביבנו ובתוך גופנו. כאשר הרפואה הסינית והתנועה משולבים באופן הנכון בחיינו, אלו יכולים לקדם תהליך החלמה וריפוי. אל הטיפולים שלי אני מביאה את הידע משני עולמות אלה.

הרפואה הסינית היא כלי באמצעותו ניתן לעזור לגוף להגיע לאיזון. דרך הטיפול הגוף "לומד" כיצד להתמודד עם גורמי המחלה באופן הטבעי! טיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים המתלווים לה. ריפוי לגוף ולנפש כאחד.