המטפלות/ים במרכז

נטע דן – רפואה סינית, דיקור וצמחי מרפא

נטע דן

הרפואה היא בתוככם וגופכם שואף להגיע אליה

שמי נטע ואני מטפלת משנת 2007. בתום ארבע שנות לימוד במכללת רידמן במגמה לרפואה סינית מסורתית, נסעתי לסין ללמוד מהמקור. עשיתי התמחות בבית החולים האוניברסיטאי בצ'אנגדו במחלקות שונות, אורטופדיה, פנימית, ילדים ועוד. בסין הרפואה משולבת כאחד ולכן זו חוויה מדהימה ומעשירה. כשחזרתי לארץ המשכתי לחקור שיטות שונות. התוצאות הטובות ביותר שבהן הצלחתי לעזור למגוון רחב של מחלות ומכאובים היו בדיקור בשיטת האיזון של ד"ר טאן. הוספתי והעמקתי, למדתי דיקור קרקפת יפנית YNSA, דבר שמשלים ומחזק את הדיקור הרגיל לטיפול בבעיות נוירולוגיות ומחלות מורכבות. צמחי מרפא סיניים הם חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית, לכן אני משלבת אותם בטיפולים ככלי טיפולי ראשי או תחזוקה לטיפול הדיקור.

אני מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, מרצה במכללת רידמן, מעבירה סטאז' לסטודנטים בבי"הח אסף הרופא במרפאת שיר"מ (שירותי רפואה משלימה) ומטפלת בקליניקה קטנה ומקסימה במרכז רחובות מרכז פעימות.

טיפול ברפואה סינית הוא טיפול שלם. לגוף יכולות ריפוי אדירות, רק צריך להכווין אותו. יש כאלה שיותר יש כאלה שפחות. המחט עושה בדיוק כך, משתמשת בעוצמות הגוף לרפא עצמו. תנו לקסם לקרות, אפשרו לו לזרום ולאזן עצמו כפי שנולד להיות…

מאחלת רפואה שלמה ומזמינה אתכם לנסות ולהתנסות בטיפול המיוחד הזה, שמרגיש כך כך נכון