המטפלות/ים במרכז

נופר וברמן לוי – רפואה סינית עתיקה ופרחי באך

נעים מאוד, אני נופר – מטפלת ברפואה סינית עתיקה Dip.Ac  ופרחי באך.

בוגרת התוכנית לרפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות תחת האוניברסיטה העברית.

מאז שאני מכירה את עצמי תמיד הסתקרנתי סביב הרפואה המשלימה, תמיד חיפשתי פתרונות אחרים שיכולים לפתור את הבעיה מהשורש ולא רק על פני השטח. בנוסף גם ריתק אותי תמיד תחום צמחי המרפא, שמהטבע המדהים שלנו בעצם נמצא המרפא לכל בעיותינו – והם פותרים את הבעיה בצורה איטית אך בטוחה.

במהלך לימודיי עבדתי בחברת "זן צמחים" במשך 3 שנים וחצי – שם רכשתי ידע נרחב מקרוב על צמחי המרפא הסיניים – על אופן הכנת הפורמולות השונות ועל טיב הצמחים. לאחר סיום הלימודים בפקולטה הרחבתי אופקיי ולמדתי במכללת "ברושים", בחסות אוניברסיטת ת"א – את תחום פרחי הבאך על מנת לחזק את המרחב הטיפולי ברמה הנפשית והרגשית.

כיום בחרתי לטפל בנערות ונשים שחוות כאבים סביב המחזור, דלקות בדרכי השתן, חרדות, דיכאון, PMS, מתח נפשי, כאבי ראש, שחלות פוליציסטיות וכן הקלה בתופעות גיל המעבר – נדודי שינה, גלי חום ועוד.

בנוסף לטיפולי הדיקור – אני משלבת טיפולי מגע של עיסוי רקמות עמוק ועיסוי שבדי – אם ביחד עם טיפולי הדיקור או בנפרד.

התהליך הטיפולי מורכב באופן אישי במיוחד עבור המטופלת. האבחנה נעשית ע"י שיחה, אבחנת דופק ואבחנת לשון – המשקפים את מצב המטופלת, בשילוב עם בדיקות דם ואבחנת רופא.

אתן מוזמנות בחום לתאם איתי טיפול – טיפול המשלב דיקור סיני, התאמת צמחי מרפא, ייעוץ בתזונה הסינית, פרחי באך, מוקסה וכן טיפולי מגע – עיסוי  רקמות עמוק ועיסוי שבדי.

 

לפרטים נוספים מוזמנות לאתר שלי:

http://nofar2health.wixsite.com/nofarchinesemedicine

או לדף הפייסבוק שלי:

נופר – רפואה סינית עתיקה ופרחי באך

אשמח מאוד לעמוד לשירותכם בכל שאלה, אם אתן צריכות מידע נוסף, לכל בירור או יעוץ לגבי בעיה רפואית המטרידה אתכם.

מוזמנות ליצור עימי קשר בנייד או בסמס:

נופר – 054-4204580